ВЕР
Четвер
23
21:35
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині міжнародні партнери передали криміналістам поліції необхідну для роботи техніку

15 липня в Головному управлінні Нацполіції в Житомирській області представники Консультативної місії ЄС (КМЄС) передали засоби технічного забезпечення роботи слідчих криміналістів.

Зустріч відбувалась у рамках реалізації проєкту Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні «Підвищення ефективності криміналістичного забезпечення Національної поліції України».


Європейські партнери передали відділу криміналістичного забезпечення Слідчого управління ГУНП робочу станцію, монітор, боді- та фотокамеру з високими технічними характеристиками.


Начальник ГУНП Житомирщини Юрій Олійник подякував представнику Місії за увагу до роботи поліції та практичні кроки у матеріально-технічному забезпеченні правоохоронців:

- Переконаний, що уся отримана техніка допомагатиме нашим фахівцям у розкритті кримінальних діянь. Сучасні технології розвиваються надзвичайно швидко і їх можливості використовують, у тому числі і правопорушники, тому належне оснащення поліції – обов’язкова умова ефективності її роботи.


У свою чергу, представник Місії Павел Карнас розповів, що у рамках названого проєкту подібні зустрічі пройдуть у всіх регіонах України.

Вчора

Сторінки:
Нагору