КВІ
Неділя
11
01:34
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині поліція перевіряє 36 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

У більшості інформацій йдеться про розповсюдження агітаційних матеріалів та розміщення на вуличних білбордах плакатів без вихідних відомостей. У двох випадках розпочаті кримінальні провадження за ознаками підкупу виборців. Перевірки тривають.

22 червня до Головного управління Нацполіції в області надійшло два повідомлення про спроби за грошову винагороду підібрати та зареєструвати кандидатами у народні депутати двох осіб з тотожними анкетними даними до уже зареєстрованого по одному з округів Житомирщини кандидата.


Цього ж дня слідчі розпочали кримінальні провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 7 років.


- Поява таких фактів вказує на запеклість нинішньої кампанії. Проте поліція Житомирщини готова належно реагувати на усі виклики та вживати адекватних заходів для їх припинення і притягнення причетних до відповідальності, - прокоментував начальник ГУНП В’ячеслав Печененко.


Загалом же повідомлення про можливі порушення були зареєстровані у Житомирі, Бердичівському, Коростенському, Новоград-Волинському, Малинському, Овруцькому та Чуднівському районах області.

Вчора

Сторінки:
Нагору