СЕР
Понеділок
15
07:56
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Неля Ковалюк зустрілася з лідерами громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини

Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк провела першу робочу зустріч лідерів громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини щодо спроможності та розвитку організацій. Лідери громадського руху зібралися, щоб обговорити проблеми осіб з інвалідністю під час війни.

До обговорення також долучилися депутатка Житомирської міської ради Ірина Гладка та представник ТОВ «Форвард – Орто» Дмитро Дубовик.


Важливим питанням для багатьох травмованих і поранених є питання реабілітації та створення місцевої бази для потребуючих.Учасники зустрічі поділитися власним досвідом діяльності та проблемами, які долають щодня. Говорили про потреби членів організацій, про вирішення важливих питань життєдіяльності, про підтримку і забезпечення осіб з інвалідністю та ВПОзІ гуманітарною та іншими видами допомоги.Нагадаємо, що у Житомирській обласній організації УТОГ 15 червня відбувся урочистий захід із нагоди відзначення Дня Всеукраїнської організації УТОГ, до якого долучилася Неля Ковалюк.
Довідково. Зустріч відбулася в рамках проєкту, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.


У Житомирській області проєкт «Підтримка осіб з інвалідністю в умовах війни» реалізовує Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я».

Вчора

13.08.22

12.08.22

Сторінки:
Нагору