СЕР
Вівторок
11
12:32
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Розтрата бюджетних коштів на суму понад 700 тис грн - посадовець Житомирської митниці постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно одного з керівників Житомирської митниці ДФС. Він обвинувачується у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.


Слідством встановлено, що посадовець митниці ДФС підписав акти виконаних робіт, які не відповідають проектно-кошторисній документації та державним будівельним нормам. Зокрема будівельні роботи мали бути виконані із застосуванням так званих «сендвіч-панелей», натомість були встановлені конструкції з металопрофільного листа. Окрім цього, за виконанням будівельних робіт був відсутній авторський та технічний нагляд. Такі дії посадовця завдали державі збитків на суму понад 700 тисяч гривень.


Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Житомирської області. Оперативний супровід - працівники відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Житомирській області.


У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Вчора

Сторінки:
Нагору