КВІ
Вівторок
30
09:53

​Спортсмени Житомирщини стали переможцями чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок

У місті Звягель з 12 по 15 квітня пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок віком до 20 років. Цей захід є частиною кваліфікаційного процесу для участі в чемпіонатах Європи та світу.

Участь у змаганнях взяли 220 спортсменів, які демонстрували високий рівень підготовки та майстерності.

Особливо напруженими були змагання в неділю, 14 квітня. В цей день відбувались попередні, півфінальні та втішні поєдинки серед юніорок. Також визначались переможці третіх місць у всіх вагових категоріях серед юніорів та юніорок, а згодом пройшли фінальні змагання.

За результатами чемпіонату, 80 спортсменів — 40 юнаків та 40 дівчат — досягли значних успіхів, завоювавши переможні титули. Ці результати свідчать про високий рівень підготовки учасників та якість організації заходу.

Серед переможців чемпіонату України з вільної боротьби особливо відзначилися представники Житомирської області:

Ірина Бондар здобула золоту медаль у ваговій категорії 62 кг;

Софія Марченко також завоювала золото у категорії 55 кг;

Срібні медалі вибороли Аліса Головенко (57 кг) та Діана Котвицька (55 кг);

Бронзову медаль отримав Олег Кузьменко-Тайсон у категорії 92 кг.

Команда дівчат Житомирської області відзначилась, зайнявши перше місце у командному рейтингу.