СЕР
Неділя
14
18:49
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі поліцейські вилучили безакцизних цигарок на сто тисяч гривень

1 грудня дільничні офіцери поліції Житомирського райуправління спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ у рамках спеціальних заходів виявили та вилучили близько півтори тисячі безакцизних тютюнових виробів у двох торгівельних точках обласного центру. Відкрито кримінальне провадження.

Превентивні заходи поліцейські проводили у рамках всеукраїнської спеціальної операції, спрямованої на попередження та припинення фактів нелегального обігу безакцизних товарів.


Відтак правоохоронці виявили в одному з кіосків на ринку «Хмільники» близько тисячі пачок цигарок, що не мали відповідного маркування.


Цього ж дня під час спільного рейду дільничних Житомирського РУП та оперативників УСР таку ж ситуацію застали у торгівельній ятці по вул. Великій Бердичівській. Майже пів тисячі тютюнових виробів без акцизу поліцейські вилучили та нині призначають відповідні експертні дослідження.


Досудове розслідування проводиться за ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.Вчора

12.08.22

Сторінки:
Нагору