ЛИП
Середа
8
13:48
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі працівник служби таксі викрав базу даних клієнтів

Чоловіка обґрунтовано підозрюють у копіюванні та розповсюдженні бази даних водіїв і клієнтів служби таксі. За такі дії йому загрожує до 6 років ув’язнення.

Кіберполіцейські Житомирщини спільно зі слідчими міського відділу поліції ГУНП під процесуальним керівництвом регіональної прокуратури викрили 27-річного жителя обласного центру у незаконних діях з інформацією.


Правоохоронці встановили, що чоловік, працюючи у підрозділі технічної підтримки однієї зі служб таксі в обласному центрі скористався доступом до бази персональних даних у власних цілях. Володіючи необхідними технічними знаннями, він створив програмне забезпечення, через яке було автоматизовано скопійовано інформацію з бази.

Згодом, змінивши місце роботи, уже в іншій службі таксі Житомира, чоловік використав скопійовану інформацію про водіїв і клієнтів конкурентів для розсилки їм смс-повідомлень про вигідніші умови відповідно роботи і послуг.


У результаті проведених слідчих дій правоохоронці вилучили речові докази, які свідчили про протиправну діяльність чоловіка. Усе вилучене направлене на експертне дослідження.


Нині йому повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.


За чинним законодавством чоловікові може загрожувати від 3 до 6 років ув’язнення.

Вчора

06.07.20

Сторінки:
Нагору