ТРА
Неділя
29
07:47
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі в багатоквартирному житловому будинку виникла пожежа. ФОТО

25 січня о 01:24 за екстреним номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в триповерховому цегляному багатоквартирному житловому будинку. На місце події негайно було скоординовано одразу два відділення 1-ої державної пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю з’ясувалось, що в під’їзді сильне задимлення. Рятувальники у складі ланки газодимозахисної служби евакуювали з будинку мешканців 4-х квартир. Ще з трьох помешкань люди вийшли на вулицю самостійно.Також було встановлено, що ймовірно зайнялось перекриття в квартирі на другому поверсі. Аби загасити загоряння в зазначеній квартирі, рятувальниками довелося самостійно відкривати в ній двері, адже господаря не було, а також задіяти висувну драбину.


Фахівці ДСНС проводили одночасне гасіння з під’їзду будинку та з вулиці. Керівник гасіння пожежі запросив на допомогу додаткові сили та засоби.


Пожежу локалізовано о 02:16. Тривалий час рятувальники розбирали перекриття за допомогою аварійно-рятувального обладнання. Ліквідовано пожежу о 06:00. Внаслідок надзвичайної події травмованих та загиблих не виявлено. Вогнем знищено 50 кв.м перекриття між першим і другим поверхами та пошкоджено домашні речі в квартирі. Також у ході ліквідації пожежі пошкоджено приміщення магазину, розташованого під квартирою, що горіла.На гасінні працювало 24 особового складу та 5 одиниць техніки. Наразі на місці події для встановлення обставин та причини виникнення пожежі працюють фахівці дослідно-випробувальної лабораторії.

26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору