КВІ
Четвер
15
04:52
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Ірина Ярмоленко: Виконавчі органи Житомирської міськради «множать на нуль» рішення депутатів

Ірина Ярмоленко на сесії прочитала вірш Шевченка як епілог до виступу. Вшановувати Тараса Шевченка можна не лише біля пам'ятника на тимчасовій плитці. Натомість можна продекламувати його вірші в публічних місцях, в цій залі зокрема.

«Доля», 1858 рік.

Ти не лукавила зо мною,

Ти другом, братом і сестрою

Сіромі стала. Ти взяла

Мене, маленького, за руку

І в школу хлопця одвела

До п'яного дяка в науку.

«Учися, серденько, колись

З нас будуть люде»,— ти сказала.

А я й послухав, і учивсь,

І вивчився. А ти збрехала.

Які з нас люде? Та дарма!

Ми не лукавили з тобою,

Ми просто йшли; у нас нема

Зерна неправди за собою.

Ходімо ж, доленько моя!

Мій друже вбогий, нелукавий!

Ходімо дальше, дальше слава,

А слава — заповідь моя.


З ліричного читання вірша Шевченка на сесії Ірина Ярмоленко перейшла до радикальної заяви.


«Якби виконавчі органи піклувалися про нашу гарну славу, вони б не проігнорували рішення сесії переписати програми розвитку міста. Як я говорила раніше, переконуватиму колег - депутатів голосувати за програми розвитку з конкретними цілями та вимірюваними результативними показниками. Щоб житомирським батькам не доводилося витрачати тисячі в місяць на репетиторів. Щоб в поліклініках боротися з несанкціонованими поборами, щоб молодь залишалася, а інфраструктура міста розвивалися.


На разі констатую той факт, що виконавчі органи «помножили на нуль» одноголосне рішення депутатів переписати програми, згідно такого принципу. І близько половини програм залишилися без змін. Чому я про це говорю. По перше, Житомир працює за програмно-цільовим методом. Якщо немає показників - такі програми є незаконними.


По -друге, це відображає ставлення до нас керівників управлінь, і показує їхню неспрможність в організації роботи, тайменеджменту, дедлайнів, а найголовніше вони хочуть надалі лише «тринькати» гроші громади без стратегічного бачення, і уникати відповідальності та боротьби з відкатами.


Я спільно з фракцією пропоную :

- розглядати на цій сесії лише програми в які вносилися зміни, але враховуючи, що вони далекі від того, що вимагалося, дати час на доопрацювання.

- всі інші програми перенести на інше пленарне засідання, чи на іншу сесію.

- усім керівникам управлінь, хто не виконав розпорядження виписати догани та взяти пояснення. Знайте, чому вони так вчинили - вони бачать, що за безлад в місті ніхто не несе відповідальності, і нікого не карають. Це - кругова порука відсутності дисципліни та відповідальності»

Вчора

Сторінки:
Нагору