ТРА
Субота
21
03:49
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Віктор Градівський: ще 5 сімей Житомирщини отримали пільгові кредити на житло

Сьогодні, 09 вересня, відбулося засідання обласної комісії щодо розгляду звернень за фінансовою підтримкою для купівлі, реконструкції або будівництва житла. У засіданні взяли участь заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Градівський та заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

На розгляд комісії надійшло 5 пакетів документів щодо надання фінансової підтримки на загальну суму 1 млн 550 тис. грн. Про це поінформував в.о. директора комунального підприємства «Обласний фонд підтримки житлового будівництва на селі» Сергій Трохимишин.


Кредити були погоджені за пільговою ставкою 3% річних для 5 (п’яти) сімей Житомирської області. Так, позичальниками стали жителі Чижівської, Пулинської, Романівської, Вільшанської та Гришковецької територіальних громад.


Пільговий кредит видається терміном на 20 років (на 30 р. для позичальників, які на момент подачі молодші 35 років) під 3% річних. Сім’я, яка має трьох і більше дітей, отримує кредит за ставкою 0%, те ж саме стосується і військовослужбовців, що підтверджується документально до закінчення особливого періоду.


Розмір кредиту складає:

до 400 тисяч гривень – для будівництва нового житлового будинку;

до 300 тисяч гривень – для придбання житла;

до 250 тисяч гривень – для реконструкції (ремонту) житлового, добудови житлового об’єкта незавершеного будівництва, будинку;

до 100 тисяч гривень – для спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій.


Членами комісії опрацьовано відповідні документи та одноголосно підтримано всі 5 звернень щодо надання пільгових кредитів.

26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору