ЧЕР
Середа
29
21:26
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Наталія Остапченко: Для медзакладів області додатково планується придбання 310 кисневих концентраторів

Станом на 22 листопада за даними Комунального некомерційного підприємства “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечено ліжок киснем — 1363.

Кількість забезпечених киснем ліжок у лікарнях резерву — 111. За минулий тиждень кількість забезпечених киснем ліжок збільшилася на 175 одиниць.


За минулий тиждень ще 175 ліжок у лікарнях Житомирської області забезпечено киснем. Про це під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в Житомирській області зазначив начальник Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.


“У медичних закладах Житомирської області серед активних хворих на COVID-19 на кисневій підтримці знаходяться 316, до апаратів ШВЛ підключено 19“, – додав він.


Крім цього, під час брифінгу заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко повідомила, що у стадії закупівлі перебуває 171 кисневий концентратор, а також додатково планується придбання 310 кисневих концентраторів для медичних закладів області.


“У лікарнях Житомирської області сьогодні є 290 кисневих концентраторів. У стадії закупівлі за кошти державної цільової субвенції – 171 кисневий концентратор, а також за додаткові кошти у розмірі 20,5 мільйонів гривень, які найближчим часом надійдуть до області, планується придбання ще 310 концентраторів“, – зазначила Наталія Остапченко.

Сторінки:
Нагору