ЛИС
Неділя
29
18:48
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Сільська школа в Коростишівському районі отримала асистента вчителя

Коли Гуменницька загальноосвітня школа повідомила у Коростишівську районну філію Житомирського обласного центру зайнятості про вакансію асистента вчителя, серед безробітних таких спеціалістів не було. Для шкіл асистент вчителя – порівняно нова посада. Тому вибір претендентів здійснювався серед вчителів закладів загальної середньої освіти.

Ірині Кришевич, котра за фахом - вчителька історії, запропонувала цю вакансію під час співбесіди кар’єрна радниця. Жінка з цікавістю й обережністю сприйняла пропозицію роботи, оскільки не мала такого досвіду. Ірина працювала і педагогом-організатором, і вчителем з позакласної і позашкільної виховної роботи з дітьми, і фахівцем із соціальної роботи. Подібні варіанти працевлаштування вона і розглядала під час самостійного пошуку. Та все ж погодилась на співбесіду із директором школи, після якої й отримала роботу. Нині Ірина - асистент вчителів у п’ятому інклюзивному класі (є дитина з особливими освітніми потребами) і вважає школу великою сім’єю.


Директор школи Олександр Васильчук задоволений роботою нової педагогині. «Вона швидко оволоділа навиками, необхідними для роботи асистентом вчителя, займається самоосвітою, допомагає вчителям у підготовці роздавальних матеріалів та в інших питаннях шкільного життя» - розповів він фахівцям служби зайнятості при зустрічі..


Ірина Кришевич також дякує районній філії за запропоновану вакансію, яка дала їй можливість працювати в улюбленій сфері. «У мене хороші стосунки з колегами, підтримує й надає корисні поради директор. Завжди отримую допомогу також від директорки інклюзивно-ресурсного центру Алли Гребенюк, до якої звертаюсь за роз’ясненнями, як правильно діяти в тій чи іншій ситуації. Нова робота мені подобається» - поділилась Ірина

Вчора

Сторінки:
Нагору