ЖОВ
Середа
5
04:24
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​За державну зраду жителя Коростеня засудили до 5 років позбавлення волі

За публічного обвинувачення прокурорами Житомирської обласної прокуратури жителя Коростеня визнано винним у державній зраді (ч.1 ст. 111 КК України). Вироком суду йому призначене покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років.

Прокурори у суді довели, що особливо тяжкий злочин скоїв 23-річний коростенець, на третій день після широкомасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію України.


Задовго до того, восени минулого року, у забороненій соцмережі він приєднався до групи, учасники якої після збройної агресії активно обговорювали події 24 лютого. Саме від російського «шефа», який адміністрував групу, він отримав завдання сфотографувати у Коростені залізничний міст за «винагороду» - 20 тис. російських рублів - та переслати фото через свій мобільний телефон.


Завдання ворога виконав, фото переслав представнику країни-агресора. Однак буквально на місці злочину був викритий правоохоронцями. На суді обвинувачений вину визнав та щиро покаявся, пояснивши свої дії тим, що гроші потрібні були на лікування.


Враховуючи співпрацю фігуранта справи з органом досудового розслідування та стан здоров’я, суд призначив покарання нижче визначеного відповідною статтею.


З дня затримання і дотепер засуджений перебуває під вартою. Досудове розслідування проводило Управління СБУ в області.

Вчора

03.10.22

Сторінки:
Нагору