ЖОВ
Четвер
21
01:46
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині в очереті виявили тіло зниклого чоловіка

У Радомишльському районі поліцейські розшукали зниклого безвісно чоловіка

Реагуючи на повідомлення про зникнення ще 10 днів тому жителя Вишевицької громади, рейдові групи поліцейських, військовослужбовців та небайдужих місцевих жителів упродовж двох днів прочісували територію довкола села. Тіло чоловіка без ознак насильницької смерті знайшли 11 вересня на лузі у траві та очереті.


До поліцейських Радомишля 9 вересня звернувся голова Вишевицької громади із повідомленням про зникнення 58-річного місцевого жителя. Під час першочергових дій правоохоронці встановили, що востаннє чоловіка бачили односельчани ще 31 серпня. Тоді у чоловіка виникла суперечка з дорослим сином. У розпалі емоцій батько покинув роботу (випасав корів на лузі) та пішов геть. Додому чоловік не повернувся ні того дня, ні у наступні.


Поліцейські у рамках відкритого кримінального провадження розпочали заходи із встановлення місця перебування зниклого.


10-11 вересня пошукові групи, до яких залучили, окрім правоохоронців, військовослужбовців місцевої частини А 2192 та місцевих жителів, прочісували довколишні поля та лісопосадки, а також обстежували водойми.


- Розгніваний чоловік пішов без нічого: без документів, грошей, харчів і навіть одягнений був не достатньо тепло для осінніх уже прохолодних ночей. Тому розуміли, що, наймовірніше, з ним трапилась якась недобра пригода або раптово стало зле і він не зміг дістатись людей, щоб отримати допомогу, - прокоментував начальник Радомишльського відділення поліції Олександр Кириченко. – Ускладнювало ситуацію й те, що події розгортались ще 10 днів тому.


У результаті пошуків 11 вересня в очереті поблизу озера, неподалік річки Тетерева, на околиці с. Вишевичі виявили тіло зниклого чоловіка. Видимих ушкоджень у нього немає, однак призначена судово-медична експертиза не змогла встановити причину смерті через природні біологічні зміни організму.


Відтак поліцейські звертаються до громадян з порадою: у разі зникнення за тих чи інших обставин (суперечки, непорозуміння тощо) рідних людей і обгрунтованих побоювань щодо стану їх здоров’я, не зволікайте з інформуванням про подію до поліції. Можливо, вчасна допомога, у тому числі медична, могла б запобігти фатальному наслідку банальної суперечки.

Вчора

Сторінки:
Нагору