СЕР
Понеділок
15
06:57
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Смертельна помста: У Житомирському районі за вбивство сусіда чоловік «відсидить» 9 років за ґратами

За підтримання обвинувачення прокурором Бердичівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у скоєнні умисного вбивства (ч.1 ст. 115 КК України). Вироком суду йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років та стягнення 212 тис. грн моральної і матеріальної шкоди.

Прокурор у суді довів, що особливо тяжкий злочин у серпні 2019 року скоїв 41-річний житель одного із сіл Житомирського району. Трагічний інцидент стався між сусідами, які мали приятельські стосунки, допомагали один одному по господарству. Напередодні, вдень, до потерпілого звернулися незнайомі люди, та, назвавши ім’я обвинуваченого, запитали, де такий проживає, бо мають дещо у нього з’ясувати, на що чоловік відповів та вказав будинок сусіда.


Обвинувачений, дізнавшись, що потерпілий розголосив його місце проживання незнайомцям, пригрозив йому фізичною розправою. Тому коли чоловік пізно увечері зайшов до нього у хату, заподіяв йому побоїв, від яких 53-річний потерпілий помер.


У судових засіданнях фігурант справи своєї вини не визнав, і навіть наполягав на своїй версії трагічних подій. Однак прокурор надав достатньо доказів, а також результатів проведених експертиз, на підставі яких суд призначив реальне покарання.


З дня затримання і дотепер обвинувачений перебуває під вартою. На даний час рішення суду не набрало законної сили.

Вчора

13.08.22

12.08.22

Сторінки:
Нагору