ЖОВ
Вівторок
4
14:08
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Підприємницька діяльність допомогла реалізуватись колишньому юристу з Баранівки

Ярослав Круть з Баранівки після закінчення ВУЗу здобув кваліфікацію юриста. Але, пропрацювавши майже чотири роки поліцейським (інспектором) патрульної служби в Рівному, зрозумів, що це не те, чим би хотів займатися все життя.

Так, повернувшись до Баранівки, Ярослав вирішив працювати на себе, як його батьки-підприємці, які мають невеличкий магазинчик сантехнічного обладнання.


Своїми планами на подальше професійне життя Ярослав, перебуваючи на обліку в Баранівській районній філії, поділився з особистим консультантом. Фахівець поінформував про можливість отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. Спільно на сімейній раді було прийнято рішення змінити роботу і, за прикладом батьків, спробувати себе на підприємницькій ниві.


Після проходження навчання та складання бізнес-плану, що було схвалено комісією філії, було прийнято рішення надати молодій людині одноразову виплату.


Зараз Ярослав успішно працює, розвиваючи сімейний бізнес і зовсім не шкодує, що не працює за своєю освітою чи попереднім професійним досвідом.

Вчора

Сторінки:
Нагору