СЕР
Неділя
7
22:42
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Новограді-Волинському за домашнє насильство відносно матері чоловіка засуджено до 2 років позбавлення волі

28 червня у законну силу вступив вирок суду, в якому звягельчанина визнано винним у вчиненні систематичного домашнього насильства. Відтепер чоловіку доведеться провести за ґратами 2 роки.

До поліцейських Новоград-Волинського райвідділу неодноразово зверталась 59-річна місцева жителька, яка скаржилась на протиправні дії свого сина.


38-річний чоловік ніде не працював, зловживав спиртним, принижував заявницю, вчиняв сварки, провокував конфліктні ситуації, застосовував фізичну силу та виганяв з будинку. Лише цьогоріч правоохоронці склали відносно кривдника понад півтора десятка адміністративних протоколів за вчинення домашнього насильства.


Поліцейські проводили із чоловіком профілактичну роботу, він карався судом адміністративним арештом та штрафними санкціями.

- Раніше кривдник притягувався до кримінальної відповідальності та був ув’язнений на строк 1 рік за вчинення подібних протиправних дій, проте продовжував ображати матір, - зазначив начальник сектору протидії домашньому насильству Новоград-Волинського райвідділу Сергій Лібіченко.


Тож відносно дебошира правоохоронці і цього разу розпочали кримінальне провадження за вчинення домашньої тиранії за ст. 126-1 (Домашнє насильство) КК України. Чоловікові оголосили про підозру, а після завершення розслідування обвинувальний акт було скеровано до суду.


Відтак чоловіка було визнано винним та призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

Вчора

05.08.22

04.08.22

03.08.22

Сторінки:
Нагору