СЕР
Неділя
7
22:45
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​4 місяці війни: Скільки надійшло коштів і кому допоміг Фонд громади Житомира

З перших днів повномасштабної війни Фонд громади Житомира, який працює вже одинадцятий рік, та Житомирська міська рада спільно розпочали фандрейзингову кампанію зі збору коштів.

Скільки коштів надійшло за 4 місяці, на що вони витрачені та про плани розповіли Житомирський міський голова Сергій Сухомлин і голова правління БО «Фонд громади Житомира» Жанна Соловйова 23 червня під час спільної прес-конференції в міській раді.


«Ми зібралися, щоб розповісти про проведену роботу, подякувати усім, хто допомагає Житомиру, і показати, що Фонд працює», – зазначив Сергій Сухомлин.Жанна Соловйова поділилася, що до кампанії зі збору коштів долучилося дуже багато людей із Житомира та різних куточків світу. За 116 днів війни в рамках фандрейзингової кампанії зібрано понад 13,1 млн грн у різних валютах. За 4 місяці було витрачено 9 млн 55 тис. 373 грн.


Кошти витрачалися в таких 4 основних напрямках:

- територіальна оборона Житомира;

- потреби військових;

- підтримка постраждалих;

- підтримка внутрішньо переміщених осіб.


За кошти, що надійшли на рахунки Фонду, було закуплено каски, тепловізор, прилади нічного бачення, акумулятори, мастило, генератори, електронну техніку та інше спорядження для військових; установку фільтрації води для міста Миколаїв та багато іншого.


У структурі витрат 69,4 % займають кошти, спрямовані відповідно до звернень керівництва Житомирської міської ради.
«За такий короткий період ми добре спрацювали разом з вами, друзі. Це кошти громади і бізнесу не лише з Житомира. Є іноземні партнери, які нас підтримують. Дякуємо кожному і всім, що ви довірили нам свої кошти – вони пішли на гарні справи. Проте гроші мають здатність закінчуватися. Війна продовжується, і ми не повинні розслаблюватись. Фандрейзингова кампанія триває. Кожна ваша гривня є важливою. Наша сила є в єдності!», – наголосила Жанна Соловйова.


Кожен може зробити свій внесок у перемогу, перерахувавши кошти в міру своїх можливостей за такими реквізитами:


Гривневий рахунок (UAH):

Найменування отримувача: Благодійна організація “ФОНД ГРОМАДИ ЖИТОМИРА”

Код отримувача: 38035857

Рахунок отримувача: UA923052990000026004006406038

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Призначення платежу: “Цільова благодійна допомога на підтримку Територіальної оборони Житомира”.

Вчора

05.08.22

04.08.22

03.08.22

Сторінки:
Нагору