СЕР
Неділя
7
23:11
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі прокладають новий тролейбусний маршрут

У Житомирі прокладають електромаршрут на мікрорайон Мальованка. Наразі проходять роботи з модернізації тяглової підстанції. Прокладання силових кабелів до мережі планують закінчити вже наступного тижня. Про це розповів начальник управління транспорту і зв'язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

"Погодні умови не дозволяли розпочати раніше перший етап роботи, – каже Костянтин Підпокровний. – Через дощі фактично втратили два тижні, тепер швидко надолужуємо. До кінця тижня плануємо завершити першу найважчу ділянку прокладення кабелів від підстанції. Аби не пошкодити покриття дороги на Чуднівській, робиться "прокол" та заводяться кабелі живлення контактної мережі у спеціальних футлярах".


За словами Костянтина Підпокровного, з 14 червня розпочнуть встановлювати опорну частину на вулиці Героїв Пожежних.


"Це теж непростий етап, – пояснює Костянтин Підпокровний. – Почнемо від взуттєвої фабрики, оскільки там ширина вулиці і тротуарної частини дозволяють без перешкод ставити опори".


Наступним кроком стане облаштування розворотного кільця, зупинок та кінцевої зупинки. Загальний кілометраж майбутньої тролейбусної лінії – 2,5 кілометри.


Комплексний проєкт включає також реконструкцію дороги та тротуарів. Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці Європейського банку реконструкції та розвитку.


Загальна вартість проєкту – понад 60 мільйонів гривень, 54 мільйони з яких – грантові кошти.

Вчора

05.08.22

04.08.22

03.08.22

Сторінки:
Нагору